Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Zadzwoń tel: +48 516 105 537
Zadzwoń tel: +48 516 105 537

Dlaczego warto nas wybrać?

Nowoczesne metody i narzędzia

Stosujemy technologię PDR - Paintless Dent Repair, dzięki której można wyciągnąć wgniecenia karoserii bez lakierowania i szpachlowania. Technologia PDR może usunąć wgniecenia dowolnej wielkości. Od wgnieceń małych do ofiar gradobicia.

Zachowany fabryczny lakier!

Lakierowanie fabryczne jest zawsze lepsze niż po usłudze blacharsko-lakierniczej. Zachowany fabryczny lakier to także gwarancja niezmienionej wartości pojazdu.

Bezkonkurencyjna jakość

Warunkiem naprawy jest brak pęknięć na powłoce lakierniczej. Efekt końcowy: karoseria wygląda tak, jakby nigdy nie uległa szkodzie.

Oszczędzaj swój czas!

Naprawa wgnieceń przebiega szybko i skutecznie. Pełny czas trwania naprawy jednego dużego wgniecenia wynosi maksymalnie 4 godziny.

Oszczędzaj nerwy!

Samochód trafia w ręce rzetelnych fachowców. Każdy samochód traktujemy jak własny!

Oszczędzaj pieniądze!

Cena usługi jest znacznie niższa, niż w przypadku naprawy wymagającej nałożenia nowej powłoki lakierniczej.

WideoNasza reklamaDołącz do grona zadowolonych klientów ! 😉Maksym Hrosul w TVN Turbo

Wycena

Dokonujemy wyceny na podstawie oględzin uszkodzonego auta. Oraz istnieje możliwość oszacowania kosztu naprawy na podstawie zdjęć przesłanych na adres:
e-mail: automax.waw.pl@gmail.com

Masz pytanie? Zadzwoń.
tel.+48 516 105 537

Kim jesteśmy?

Firma się zajmuje detalingiem wiecej niz 8 lat, podczas których pokazała siebie z najlepszej strony.

Na rynku usług motoryzacyjnych w Warszawie, jesteśmy więcej niż 2 lata. Naszymi partnerami są liczne salony samochodowe i centrum dealer w Warszawie.

Fachowcy naszej firmy „wycofują” przez bezfarbowanej technologii PDR bardzo duże i złozone uszkodzenia, które jeszcze do niedawna można było poprawić tylko przez zmiane czesci zamiennych.

Jedna z najważniejszych zasad firmy Automax – to ciągle dodawanie nowych usług dla klienta aby można było zaufac samochod w jednym miejscu „w jedyne ręce” i uzyskac wysokiej jakosci usług nie tylko w naprawie ale takze utrzymanie, zmiane wyglądu zewnetrznego waszego ulubionego.

W tej chwili jesteśmy w stanie zapewnic ponad 10 ułsug dla swoich klientow. Planujemy nadal rozszerzac zakres swoich usług oraz liczby oddzialow dla swoich klientow.

Mamy tworcze i nowe podejscie do zadan naprawy auta. Klienci ktorzy zaufali swoj samochod firmie Automax mogą byc pewni, że ich auto zostanie ocenione i naprawione jak najszybciej. Ponadto, w tym momencie, firma Automax jest jedyna, ktora prowadzi szkolenie nowych specjalistow z innych miast w oparciu o oddzial w Warszawie.

Nasi specjalisci stale podnosza swoje umiejetnosci i uczestnicza w konkursach miedzynarodowych.

Kontakt i dojazd

Automax Detailing Warszawa
Ul. Chełmżyńska 10f, 04-247 Warszawa

t. +48 516 105 537
e-mail: automax.waw.pl@gmail.com

Jak do nas trafić